Hamit Nişancı hangi partiden aday olacak
Tarih: 26-10-2013 01:19:00 Güncelleme: 04-11-2013 00:26:00 + -


. Seferihisar siyasetinde ki gelişmeleri yakından takip eden ve gözlemleyen Nişancı,nın kısa bir süre içinde açıklama yapması bekleniyor.

Hamit Nişancı hangi partiden aday olacak

Hamit Nişancı hangi partiden aday olacak

1999-2009 yılları arasında Anavatan Partisinden Seferihisar belediye başkanlığı yapan Hamit Nişancı ismi bu güne kadar birçok parti ile anıldı.

2007 genel seçimleri ve 2009 yerel seçimleri öncesinde Deniz Baykal’ın genel başkan olduğu dönemde Savcı Sayan ve İzmir il başkanı Kemal Karataş aracılığıyla teklif götürdüğü Nişancı’ya daha sonra Ak Parti İl başkanlığı da teklif götürmüştü.  Bu teklifleri kibar bir dille geri çeviren Nişancı, partim açık kaldığı sürece kendi partimde siyasete devam etmeyi düşünüyorum demişti.

Anavatan Partisinin kapanmasıyla birlikte Hamit Nişancı ismi MHP, CHP ve Ak Parti de konuşulmaya başlandı. 2014 yerel seçimleri içinde ismi Ak parti ile anılan Hamit Nişancı’ya CHP’nin de teklif götürmeyi düşündüğü iddia edildi.

Hamit Nişancı suskunluğunu korumaya devam ediyor. Seferihisar siyasetinde ki gelişmeleri yakından takip eden ve gözlemleyen Nişancı,nın kısa bir süre içinde açıklama yapması bekleniyor.

2009 yılından beri bazı çalışma arkadaşlarıyla vatandaşa danışan ve siyasi geleceği konusunda fikir alışverişinde bulunan Hamit Nişancı’nın 10-15 gün içinde kalabalık bir gurupla siyaset yapmayı düşündüğü partiye katılım sağlaması bekleniyor. 
Bu haber 2697 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
CHP 10 Akp 530 Mart yerel seçimlerini kazanan CHP 10 Belediye Meclis üyeliği elde ederken Ak..
SORUMLULAR HESAP VERENE KADAR PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZGezi eyleminin sembol isimlerinden Berkin Elvan’ı sonsuzluğa uğurlarken Eğitim S..
Ürkmez Yat Limanı Çed Toplantısı ErtelendiULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 3’üncü Bölge Müdürlüğü tarafından ..
reklam